ZDALNE NAUCZANIE

Koronka do miłosierdzia
Bożego.

Pan Jezus, który
objawiał się świętej siostrze Faustynie, prosił aby w godzinie Jego śmierci na
krzyżu, czyli o 15.00 odmawiać koronkę do miłosierdzia Bożego – dlatego tę
godzinę nazywamy godziną miłosierdzia. Zachęcam Was do modlitwy koronką do
Miłosierdzia Bożego śpiewem razem z dziećmi z zespołu „Promyczki Dobra”:

Religia, 13 IV

W niedziele obchodziliśmy Święto Miłosierdzia Bożego, a teraz przeżywamy tydzień miłosierdzia.

Proponuję Wam następującą katechezę:

Religia 9 IV

Witam serdecznie wszystkie dzieci. Przeżywając radość wielkanocną pragnę Wam zaproponować przejście przez wydarzenia Wielkiego Tygodnia razem z bratem Franciszkiem. Zobaczcie film pod następującym linkiem:

Niech Pan Jezus Zmartwychwstały Wam błogosławi. Szczęść Boże.

Religia, 31 III

Wielki Tydzień, który właśnie przeżywamy to czas rozważania ostatnich ziemskich dni Pana Jezusa, czyli Jego męki i śmierci za nasze grzechy oraz radości z Jego zmartwychwstania.
Pragnę was, drogie dzieci zachęcić do zastanowienia się nad znaczeniem Wielkiego Czwartku. To dzień ustanowienia sakramentów Eucharystii i kapłaństwa, czyli dzień w którym Pan Jezus odprawił w Wieczerniku pierwszą Mszę Świętą. Zobaczcie na ten link:

Religia: 2 IV

Kochane Dzieci

Przeżywamy Wielki Piątek, dzień w którym Pan Jezus dał nam najwyższy dowód miłości. Pragnę was zachęcić do rozważania drogi krzyżowej i modlitwy o zatrzymanie epidemii COVID-19, abyśmy znowu mogli się spotykać w przedszkolu i w kościele. Zobaczcie na ten link:

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych w Waszych Rodzinach. Sczęść Boże!

Religia 7 IV

Chrystus zmartwychwstał, Alleluja!

Witajcie, drogie dzieci.

W niedzielę przeżywaliśmy najważniejsze święto w całym roku, czyli Wielkanoc – pamiątkę zmartwychwstania Pana Jezusa. Jezus pokonał śmierć i dał nam wszystkim nadzieję zmartwychwstania. Proponuję, abyście zobaczyli film pod następującym linkiem:

Pozdrawiam Was serdecznie. Szczęść Boże.