Nawigacja

Dzielne Zuchy

O nas

 

DZIELNE ZUCHY   

Nasza grupa liczy 25 dzieci. Od pierwszego dnia pobytu w naszym przedszkolu wspólnie i odważnie nucimy taką piosenkę " Idzie zuch, wicher dmucha, i do tyłu ciągnie zucha. Ale zuch się nie przejmuje i do przodu maszeruje!" , dlatego proszę się nie dziwić, że z powodu takiej odwagi przyjeliśmy nazwę " Dzielne Zuchy" :)  Już wtedy obiecaliśmy, że będziemy dzielnymi, to znaczy pracowitymi i uśmiechniętymi przedszkolakami.
            W naszej grupie przez cały czas dzieje się mnóstwo ciekawych spraw. W tym roku szkolnym planujemy wiele  wycieczek i imprez przedszkolnych.

            Oprócz wspaniałych wycieczek będziemy chodzić na spacery w każdej porze roku, aby podziwiać zmieniający sie krajobraz. Już teraz odwiedzamy nasz park , gdzie zbieramy kolorowe liście, a w przedszkolu tworzymy piękne prace.

            Chętne dzieci biorą udział w dodatkowych zajęciach kółka plastycznego, badawczego oraz regionalnego Mali Zagórzanie".

            Dzielne Zuchy co roku organizują występy związane z obchodami :DEN, Pasowaniem na   starszaka, Spotkaniem ze św. Mikołajem, i Święta Niepodległości, Dnia Babci i Dziadka, Czuwaniem przy Żłobku, Powitaniem wiosny, Święta Rodziny. Zakończeniem Roku Przedszkolnego  dla wszystkich z przedszkola oraz dla rodziców.
            Dzielne Zuchy także bardzo lubią się bawić w czasie tradycyjnych zabaw: Andrzejki, Zabawa Karnawałowa.
           
Mamy wiele pomysłów, szczególnie lubimy bawić się w teatr. Przy pomocy zgromadzonych kukiełek, pacynek odgrywamy różne role.
            Przed nami wiele ciekawych wydarzeń - to bardzo dobrze się składa - ponieważ Dzielne Zuchy są ciekawe świata i wszystkiego co je otacza!

 

Nauczyciele:

mgr Krystyna Guzara

mgr Karolina Zoń

Aktualności

Kontakt

  • MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 2 IM. JANINY PORAZIŃSKIEJ W MSZANIE DOLNEJ
    Miejskie Przedszkole nr 2 w Mszanie Dolnej
    ul. Orkana 12
    34 -730 Mszana Dolna

    DYREKTOR PRZEDSZKOLA mgr Halina Domiter
  • 018 3310664

Zdjęcia