Nawigacja

 • JUŻ LATO

  JUŻ  LATO

   

            ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH WAKACJI cool

 • ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

  ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

    20 CZERWCA 2018 r. odbyło się oficjalne Zakończenie Roku Przedszkolnego. Uroczystość odbyła się w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci odświętnie ubrane wyglądały bardzo uroczyście. Najpierw wystąpiły Maluszki żegnając starszaków. Potem starsze dzieci wystąpiły z inscenizacją "Na łące". dzieci odchodzące już do szkoły dziękowały paniom - żegnały przedszkole. Pani dyrektor wręczała wszystkim dyplomy i upominki.

  ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO - Obrazek 1         ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO - Obrazek 2

                                             

 • PIKNIK RODZINNY

  PIKNIK RODZINNY

    10 CZERWCA 2018r. odbył się w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny. Przedszkolaczki przygotowywały się do niego już dużo wcześniej: wykonały zaproszenia dla całych swoich rodzinek, upominki, także wiersze, piosenki. Pogoda była wspaniała. Wszyscy zebrali się w ogrodzie przedszkolnym przystrojonym na tę okazję. Były rodziny naszych dzieci, ale także zaproszone rodzinki przyszłych przedszkolaczków.

  PIKNIK RODZINNY - Obrazek 1  PIKNIK RODZINNY - Obrazek 2

  Najpierw przedszkolaczki wspólnie pięknie recytowały wiersze, śpewały piosenkę  dla rodziców. Wszyscy ubrani w jednakowe koszulki z logo przedszkola i dziewczynki w tęczowych spódniczkach prezentowali się wspaniale. Dzieci uhonorowały Święto swoich Rodziców dając krótki pokaz tańców prowadzony przez p. Pawła. Wręczyły także upominki -ramki ze swoim zdjęciem .

  PIKNIK RODZINNY - Obrazek 3  PIKNIK RODZINNY - Obrazek 4  PIKNIK RODZINNY - Obrazek 5  PIKNIK RODZINNY - Obrazek 6

  Potem czekała już wszystkich wesoła zabawa i poczęstunek. Rodzice zadbali o napoje, wodę, ciasto, ciasteczka, słodycze i inne rarytasy. Panie kucharki przygotowały kiełbaski z grila i nne dodatki. Sporą atrakcją dla dzieci była wata cukrowa, w dodatku w różnych kolorach. Na terenie ogrodu czekały inne jeszcze atrakcje:  malowanie twarzy, balony, bańki mydlane, łowienie wędką rybek - lizaków, ścianki do robienia zdjęć. Największą chyba frajdą była dmuchana zjeżdżalnia, na której wesoło bawili się wszyscy:: i mali, i nieco starsi.

  PIKNIK RODZINNY - Obrazek 7  PIKNIK RODZINNY - Obrazek 8   PIKNIK RODZINNY - Obrazek 9

  Dzieci bawiły sie na wszystkich urządzeniach, a  Rodzice w tym czasie mogli usiąść, porozmawiać, zrelaksować się. Nasz ogród przedszkolny w to niedzielne popołudnie tętnił radością, zabawą, śmiechem.                       

       Cieszymy się bardzo, że to nasze święto Rodziny było tak udane. Dziękujemy Dzieciom, Rodzicom i wszystkim gościom.                  

 • III OLIMPIADA SPORTOWA W PRZEDSZKOLU

  III OLIMPIADA SPORTOWA W PRZEDSZKOLU

  8 VI 2018 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Sportu. Zorganizowaliśmy III Olimpiadę Przedszkolną. Przeprowadził ją pan Zbigniew Karpierz, który sportem zajmuje się zawodowo. W ogrodzie przedszkolnym przygotowaliśmy różne przeszkody, trasy. Dzieci uczestniczyły w zawodach i konkurencjach sportowych (slalom, przeskoki, itp.,). Wszyscy byli bardzo aktywni i dzielnie rywalizowali. W nagrodę otrzymali złote medale i dyplomy.

  III OLIMPIADA SPORTOWA W PRZEDSZKOLU - Obrazek 1  III OLIMPIADA SPORTOWA W PRZEDSZKOLU - Obrazek 2 III OLIMPIADA SPORTOWA W PRZEDSZKOLU - Obrazek 3                                            Potem była już wesoła zabawa w ogrodzie i coś na osłodę. Pogoda była wyśmienita. Dodatkową atrakcją było przedstawienie "Rzepki " przez młodzież Koła Miłośników Biblioteki ze Szkoły nr 1.

  III OLIMPIADA SPORTOWA W PRZEDSZKOLU - Obrazek 4         III OLIMPIADA SPORTOWA W PRZEDSZKOLU - Obrazek 5        III OLIMPIADA SPORTOWA W PRZEDSZKOLU - Obrazek 6Dzieciom bardzo się podobało, a dodatkową atrakcją były wesołe piosenki wplatane w tekst. Potem było kilka wspólnych tańców i wesoła zabawa w ogrodzie. 

 • WYCIECZKA DO RABKOLANDU

  WYCIECZKA DO RABKOLANDU

   Do Rabki pojechaliśmy autokarem. Dla przedszkolaczków to wielka frajda. Dzieci były bardzo podekscytowane. Wcześniej padał deszcz więc obawialiśmy się o pogodę, ale była dla nas bardzo łaskawa - od rana świeciło słońce. W wesołych nastrojach wyruszyliśmy już po śniadaniu.

  WYCIECZKA DO RABKOLANDU - Obrazek 1  WYCIECZKA DO RABKOLANDU - Obrazek 2  W RABKOLANDZIE atrakcji co niemiara. Udało nam się skorzystać prawie ze wszystkich urządzeń dla małych dzieci -  kolejka safari, krzywe lustra, karuzelekoniki, samolociki, samochody, piraci , cyrk, farma, ruchome śpiewające i mówiące figury - scenki, itp.  Oczywiście odwiedziliśmy też rura - park, gdzie można  brykać do woli - w kulkach, rurach, zjeżdźalniach,itp.

  WYCIECZKA DO RABKOLANDU - Obrazek 3  WYCIECZKA DO RABKOLANDU - Obrazek 4 WYCIECZKA DO RABKOLANDU - Obrazek 5    WYCIECZKA DO RABKOLANDU - Obrazek 6 WYCIECZKA DO RABKOLANDU - Obrazek 7 WYCIECZKA DO RABKOLANDU - Obrazek 8  Zabawy i radości było co niemiara, ale dzieci i tak niechętnie opuszczały Rabkoland. Będziemy długo wspominać tak wesołą wycieczkę. 

 • DZIEŃ STRAŻAKA

   DZIEŃ STRAŻAKA

    DZIEŃ STRAŻAKA - Obrazek 1       DZIEŃ STRAŻAKA - Obrazek 2

  Z  okazji obchodzonego 4 maja Dnia Strażaka, przedszkolaki  z Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Janiny Porazińskiej w Mszanie Dolnej miały przyjemność spotkać się z przedstawicieliami Straży Pożarnej. Wizyta strażaków wzbudziła ogromną radość wśród dzieci. W trakcie spotkania strażacy opowiadali dzieciom ciekawostki związane z ich pracą zawodową, mówili także o tym jak zachować bezpieczeństwo w czasie: pożaru, burzy czy wypadku.  Przedszkolaki dowiedziały się w jakich okolicznościach można wzywać straż pożarną oraz, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych.

       DZIEŃ STRAŻAKA - Obrazek 3   DZIEŃ STRAŻAKA - Obrazek 4

   

               

 • Światowy Dzień Ziemi w Przedszkolu

           Światowy Dzień Ziemi w Przedszkolu - Obrazek 1 

         22 kwietnia to Dzień Ziemi. Poniedziałek upłynął w naszym przedszkolu pod hasłem ekologia.  W obu grupach przedszkolnych prowadzone były w tym dniu zajęcia mające na celu wzbogacić wiedzę dzieci na temat ekologii, a w szczególności, jak my na co dzień możemy zadbać o naszą planetę (prowadzimy akcje ekologiczne: zbiórka baterii, nakrętek,segregowania śmieci, sadzenie drzew, kwiatów, itd.).

      Światowy Dzień Ziemi w Przedszkolu - Obrazek 2  Światowy Dzień Ziemi w Przedszkolu - Obrazek 3            Światowy Dzień Ziemi w Przedszkolu - Obrazek 4        Światowy Dzień Ziemi w Przedszkolu - Obrazek 5                   

  Dzieci wiedza sporo na ten temat, gdyż problem poszanowania środowiska jest ciągle w przedszkolu omawiany. Przedszkolaczki miały wiele pomysłów jak szanować, dbać o Ziemię. Wykonały okazjonalne plakaty. 

               

 • Święto czekolady

  Święto czekolady

    12 kwietnia - Święto Czekolady - brzmi bardzo apetycznie. Taki był ten dzień w naszym przedszkolu. Dowiedzieliśmy jak i z czego produkuje się czekoladę - obejrzeliśmy film na ten temat. Potem każde dziecko wymieniało - co może być czekoladowe: batonik , cukierek, lody, ciastka, chrupki, nutella,.. Chociaż dzieci w grupie jest sporo, to każdemu udało się podać różne czekoladowe produkty. każdy mógł też się poczęstować jakimś czekoladowym smakołykiem. Na co dzień ograniczamy spożywanie słodyczy - ale w dniu czekolady to prawie obowiązek. Na koniec wspólnie robiliśmy czekoladowe mini torciki - dzieci wpaniale poradziły sobie ze smarowaniem i ozdabianiem waflowych torcików. Najlepszy był moment zjadania tych łakoci. To był słodki, czdekoladowy dzień.

 • ŚWIATOWY DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA

  ŚWIATOWY DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA
  10.04.2018

  ŚWIATOWY DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA - Obrazek 1  ŚWIATOWY DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA - Obrazek 2  ŚWIATOWY DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA - Obrazek 3

  W ramach tematyki związanej ze zdrowiem, w tym tygodniu obchodziliśmy Dzień Pracowników Służby Zdrowia. w naszym przedszkolu mieliśmy przyjemność gościć panie pielęgniarki: mamusię Emilki i Oliwki - w grupie młodszej oraz mamusię Asi i Jasia - w grupie starszej. Obydwie Panie, zorganizowały dla naszych Pprzedszkolaczków wspaniałe i ciekawe prelekcje na temat swojej pracy i tego jak dbać o siebie aby móc cieszyć się dobrym zdrowiem. W imieniu Przedszkolaczków dziękujemy za pouczające i ciekawe zajęcia.

  ŚWIATOWY DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA - Obrazek 4  ŚWIATOWY DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA - Obrazek 5  ŚWIATOWY DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA - Obrazek 6

  W środę nasze przedszkolaki wyruszyły do Ośrodka Zdrowia, aby złożyć życzenia wszystkim pracownikom Służby Zdrowia i podziękować im, za ich pracę, która jest niezbędna dla nas wszystkich.

 • Dzień Teatru

  Dzień Teatru
  27.03.2018

  Dzień Teatru - Obrazek 1 Dzień Teatru - Obrazek 2 Dzień Teatru - Obrazek 3

  We wtorek, 27 marca, obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Teatru. Dzieci z grupy starszej postanowiły w tym dniu zrobic niespodziankę swoim młodszym kolegom i koleżankom i wykonały dla nich przedstawienie pt. " O żabce, która mamy nie słuchała". Nasza sala zamieniła się w teatr, Starszaki w aktorów, a Maluszki, to była nasza wspaniała publiczność, która w czasie występu i po nim, nagrodziła występujących brawami. Nasi mali aktorzy pięknie i bez cienia tremy przedstawili montaż słowno - muzyczno - taneczny, za co od wszystkich otrzymali gromkie brawa. Po tym opowiadniu na pewno wszyscy zapamiętają lekcję o tym, że " ZAWSZE TRZEBA SŁUCHAĆ SWOJEJ MAMY I TATY TEŻ!" Na zakończenie pani Dyrektor przyniosła dla wszystkich jajeczka od wielkanocnego zajączka.

  Dziękujemy Dzieciom za piękny występ, a Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie strojów.

 • POWITANIE WIOSNY

   POWITANIE WIOSNY

  Przedszkolaczki długo czekały na nadejście wiosny.

     Niestety 20 marca - pierwszy dzień astonomicznej wiosny okazał się. Nie mogliśmy w ięc witać jej na spacerze.  Rano, zgodnie z tradycją,  wykonalismy wspólnie Marzannę, która ozdobiła nasz kącik przyrody - Nie topimy jej ze względu na ekologię.

       POWITANIE WIOSNY - Obrazek 1   POWITANIE WIOSNY - Obrazek 2   POWITANIE WIOSNY - Obrazek 3

   Dzieci ubrały się na zielono - nikt nie miał więc wątpliwości, że wiosna się  rozpoczyna. Budziliśmy ją za pomocą budzika i głośnych okrzyków. Nie mogła więc zaspać. Były oczywiście wiersze i opowiadania o wiośnie, wesołe zabawy i piosenki.

       POWITANIE WIOSNY - Obrazek 4   POWITANIE WIOSNY - Obrazek 5   POWITANIE WIOSNY - Obrazek 6  POWITANIE WIOSNY - Obrazek 7

    21 marca  - pierwszy dzień kalendarzowej wiosny okazał się nieco lepszy. Rano jeszcze padał śnieg, ale p óżniej zaświeciło słońce.Sprawdziło się przysłowie "W marcu jak w garncu" - pogoda szybko się zmienia.   Z radością więc wyruszyliśmy wiosennym korowodem z kwiatami w dłoniach ogłosić wszystkim, że już wiosna - mimo,że na ziemi leżał biały śnieg.  

   POWITANIE WIOSNY - Obrazek 8        POWITANIE WIOSNY - Obrazek 9    POWITANIE WIOSNY - Obrazek 10

                                                                               WITAJ  WIOSNO !!!

 • DZIEŃ WĘDKARZA - 19 MARCA

  DZIEŃ WĘDKARZA - 19 MARCA - Obrazek 1 DZIEŃ WĘDKARZA - 19 MARCA

   

      W związku z Dniem Wędkarza panni dyrektor zaprosiła do naszego przedszkola wędkarzy -  - przedstawicieli  KOŁO PZW "MSZANKA" Mszana Dolna. Panowie pokazali dzieciom sprzęt wędkarski: wędkę, strój wędkarza, także muchy misternie przez nich wykonane.

      DZIEŃ WĘDKARZA - 19 MARCA - Obrazek 2    DZIEŃ WĘDKARZA - 19 MARCA - Obrazek 3   DZIEŃ WĘDKARZA - 19 MARCA - Obrazek 4  DZIEŃ WĘDKARZA - 19 MARCA - Obrazek 5  DZIEŃ WĘDKARZA - 19 MARCA - Obrazek 6    

  Podkreślili, że wędkarze wypuszczają wszystkie złowione przez nich ryby. Dzieci mogły zobaczyć zdjęcia i slajdy pokazujące różne gatunki ryb (także zrobione pod wodą), piękne miejsca, w których wędkarze łowili, brali udział w zawodach wędkarskich. Przedszkolaczki były zachwycone i bardzo zaciekawione. Panowie podkreślili dbałość PZW o środowisko - zarybianie, sprzątanie śmieci z rzek.  Dziękujemy za wspaniałe spotkanie.

                              

   

   

                                                   

 • 8 MARCA Dzień Kobiet

   8 MARCA Dzień Kobiet

   

   W naszym przedszkolu co roku świętujemy "Dzień Kobiet".  Uczymy dzieci, że istnieje takie wyjątkowe święto i warto w tym dniu zrobić coś miłego dla każdej kobiety - a mamy ich przecież w swoim otoczeniu tak wiele.

   8 MARCA Dzień Kobiet - Obrazek 1     8 MARCA Dzień Kobiet - Obrazek 2

  Dzieci przygotowują dla pań w przedszkolu wspólnie upominki - zwykle sa to kwiatki, które wręczają składając życzenia, śpiewając piosenkę na te okazję. Dla  koleżanek w przedszkolu warto być w tym dniu miłym i uprzejmym. Niektórzy chłopcy częstują dziewczynki lizaczkami, słodkościamismiley. Po obiedzie chłopcy Oluś i Radek razem z mamusiami przygotowali niespodziankę Babeczka dla super babeczki  - częstowali kolezanki i panie słodkimi babeczkami.

    8 MARCA Dzień Kobiet - Obrazek 3                                                 8 MARCA Dzień Kobiet - Obrazek 4

  Dla mamusi dzieci  samodzielnie wykonują  kwiatuszka - tulipana, którego zabiorą do domu by złożyć życzenia i uściskać. Mamusie to przecież najważniejsze dla przedszkolaczków kobiety.heart

    

                                                         

 • 10 marca - Dzień Mężczyzny

   

    To święto naszych chłopców, tatusiów i wszystkich mężczyzn. Chłopcy mogli wykazać się w tym dniu na zajęciach iście meskimi umiejętnościami : sprytem, siłą, znajomością marek samochodów, itp. Dziewczynki podziwiały ich zalety, biły brawa. Wszyscy wykonali dla tatsuiów - najważniejszych mężczyzn na świecie- laurkę - koszula z krawatem.

   10 marca -  Dzień Mężczyzny - Obrazek 1    10 marca -  Dzień Mężczyzny - Obrazek 2    10 marca -  Dzień Mężczyzny - Obrazek 3   10 marca -  Dzień Mężczyzny - Obrazek 4

 • Zakładamy „Zielony kącik przyrody”

  Zakładamy „Zielony kącik przyrody”

      Wraz ze zbliżaniem się wiosny przedszkolaczki obu grup wspólnie z nauczycielkami, postanowiły  założyć zielony kącik przyrody. Będą mogły obserwować budzenie się przyrody  Dzieci przy niewielkiej pomocy przygotowały warsztat pracy potrzebny do założenia zielonego kącika: doniczkiziemię, nasiona i wodę. Dzięki temu już wiedzą, co jest potrzebne roślinom do wzrostu.       

   Zakładamy „Zielony kącik przyrody” - Obrazek 1    Zakładamy „Zielony kącik przyrody” - Obrazek 2    Zakładamy „Zielony kącik przyrody” - Obrazek 3

       Dzieci miały możliwość zapoznania się z różnymi rodzajami nasion  oraz dowiedzieć się sporo na temat sposobu uprawy roślin i ich pielęgnacji. Następnie pod okiem nauczycielek samodzielnie zasiały nasiona: fasoli, groszku, owsa, szczypiorku, rzeżuchy oraz zasadziły cebulkę, pietruszkę, ziemniaka.           

      W wazonach z wodą umieściły gałązki drzew i krzewów - oznaczyliśmy wszystko metryczkami - obrazkami. Dodatkowo założyliśmy hodowlę kwiatów cebulowych -hiacyntów, , krokusów, narcyzów... Dzieci obiecały pamiętać o podlewaniu naszych hodowli i o tym, by je codziennie obserwować. Może obudzimy już wiosnę?

   

            

 • DZIEŃ DENTYSTY

  DZIEŃ DENTYSTY

   

  5 marca to Dzien Dentysty. Z tej okazji odwiedzieliśmy Panią Kasię w Gabinecie Stomatologii Rodzinnej. Przedszkolaczki złożyły pani stomatolog i pani pielęgniarce życzenia z okazji  ich święta. Pani dentystka opowiedziała w przystępny sposób o ząbkach, higienie jamy ustnej, o tym, co jest zdrowe, a co nie dla  zębów, a dzieci mogły obejrzeć wszystkie urządzenia niezbędne do pracy stomatologa, mogły bez strachu usiąść na fotelu. Było bardzo miło.

              DZIEŃ DENTYSTY - Obrazek 1   DZIEŃ DENTYSTY - Obrazek 2

 • 17 luty - Międzynarodowy Dzień Kota

  17 luty - Międzynarodowy Dzień Kota

   W poniedziaek obchodziliśmy  nietypowe święto - „Święto kota”.  W tym dniu wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola ze swoimi kotkami - maskotkami, figurkami,...

           17 luty - Międzynarodowy Dzień Kota - Obrazek 1  17 luty - Międzynarodowy Dzień Kota - Obrazek 2   17 luty - Międzynarodowy Dzień Kota - Obrazek 3

         Na zajęciach  dzieci wysłuchały opowiadania o chorym kotku, a później uczyły się w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami, oglądały książeczki, zapoznawały się z kocimi obyczajami oraz sposobami pielęgnacji kotów, recytowały  wiersze i śpiewały piosenki o kotkach.

    17 luty - Międzynarodowy Dzień Kota - Obrazek 4       17 luty - Międzynarodowy Dzień Kota - Obrazek 5

     Były też wesołe „kocie zabawy”, takie jak: koci spacerek, rozwiązywanie zagadek, wykonywanie różnorodnych prac plastycznych - w przedszkolu zamieszkało mnóstwo kotków wykonanych przez dzieci.

       

   Wszystkie dzieci zamieniły się  w kociaki, tańczyły przy muzyce, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka i dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na ich temat. Brały również udział w konkursach takich jak „Zwijanie kłębka wełny” , „Picie mleka”, „Kocie smakołyki”, „Z jakiej bajki ten kot uciekł ”.

  Celem obchodów tego dnia było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka oraz zwrócenie uwagi ludzi na los porzuconych i bezdomnych zwierząt.

  Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i długo będą miały ten dzień w pamięci.

 • Lepimy bałwany ze śniegu

  Lepimy bałwany ze śniegu

  Chociaż śniegu nie za wiele, to udało nam się ulepić bałwanki. Wszystkie przedszkolaczki odpowiednio ubrane z wielkim zapałem lepiły, turlały ogromne śniegowe kule. Z pomoca nauczycielek ustawiały całe bałwankowe rodzinki. Teraz bałwanki ozdabiają nasz ogród przedszkolny

  .Lepimy bałwany ze śniegu - Obrazek 1  Lepimy bałwany ze śniegu - Obrazek 2  Lepimy bałwany ze śniegu - Obrazek 3                                                              Lepimy bałwany ze śniegu - Obrazek 4  Lepimy bałwany ze śniegu - Obrazek 5  Lepimy bałwany ze śniegu - Obrazek 6

 • DZIEŃ PIZZY

  DZIEŃ PIZZY
  09.02.2018

  9 luty to miedzynarodowy Dzień Pizzy. Nasze Przedszkolaczki również obchodziły to "smaczne święto".

  DZIEŃ PIZZY - Obrazek 1   DZIEŃ PIZZY - Obrazek 2   DZIEŃ PIZZY - Obrazek 3

  Zajęcia rozpoczęliśmy od wysłuchania i obejrzenia teledysku do piosenki pt. "Włoskie wakacje", w którym dzieci poznały ciekawostki na temet państwa, które jest królestwem pizzy. Dowiedzieliśmy się, skąd wzięła się nazwa najsłynniejszej pizzy - Margherity oraz jakie były składniki pierwszej pizzy i co oznaczały kolory użytych do jej wykonania produktów. Przedszkolaczki wybierały składniki potrzebne do zrobienia ciasta na pizzę, przeliczały kawałki tego przysmaku. Wesoło bawiliśmy się podczas wypowiadania wierszyka z serii dziecięcych masażyków pt. " Babcia ciasto ugniatała", następnie kaażde dziecko a wielkim zapałem wykonywało własną pizzę z materiałów plastycznych.

   DZIEŃ PIZZY - Obrazek 4DZIEŃ PIZZY - Obrazek 5DZIEŃ PIZZY - Obrazek 6DZIEŃ PIZZY - Obrazek 7

  Ale co by to był za Dzień Pizzy bez mozliwości skosztowania tego przysmaku? Dzięki uprzejmości Właściciela restauracji Kebabiarnia mielismy możliwość obserwowania jak robiona jest pizza, jak wygląda piec do jej pieczenia. Na końcu wszyscy z apetytem częstowaliśmy się pyszną pizzą i z pełnymi brzuszkami wróciliśmy do naszego przedszkola. Było pysznie i ciekawie!

Aktualności

Kontakt

 • MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 2 IM. JANINY PORAZIŃSKIEJ W MSZANIE DOLNEJ
  Miejskie Przedszkole nr 2 w Mszanie Dolnej
  ul. Orkana 12
  34 -730 Mszana Dolna

  DYREKTOR PRZEDSZKOLA mgr Halina Domiter
 • 018 3310664

Zdjęcia